В одній із країн ЄС планують збільшити щомісячні виплати українським біженцям: Що варто знати

Поки у Польщі планують скоротити виплати втікачам від війни в Україні, уряд Швеції оголосив про створення нового законопроєкту, спрямованого на розширення підтримки українських біженців, передають Патріоти України.

Однією з ключових ініціатив стає можливість отримання українцями шведського номера соціального страхування, повідомляє TV4. За словами міністерки міграції Швеції Марії Мальмер Стенергард, це рішення відкриє доступ українцям до різноманітних державних послуг, включаючи медичне обслуговування та банківські послуги через BankID.

Цей крок стає частиною більш широкої стратегії шведського уряду щодо інтеграції біженців, яка передбачає не лише доступ до медичної допомоги, але й можливість отримання освіти та підтримки в знаходженні роботи. Міністерка підкреслила, що надання українцям можливості вивчення шведської мови важливо для їхньої успішної адаптації в новій країні. Одним із важливих аспектів проєкту є також підвищення добових виплат українським біженцям. Якщо на сьогоднішній день щоденна ставка становить приблизно 6,28 євро, то із запровадженням нових правил ця сума збільшиться до 27,26 євро, що зробить місячний дохід біженців приблизно у 818 євро.

Наразі біженцям, які перебувають у Швеції більше року та мають намір залишитись на тривалий термін, надається можливість скористатися новими пільгами. Проєкт закону буде запропонований для широкого обговорення у суспільстві та парламенті, а його прийняття може відбутися цієї осені. Ці ініціативи мають стати важливим кроком у напрямі підтримки української громади в Швеції, яка зазнала численних труднощів через війну в Україні.

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...

Несподіваний результат: Багаті біженці з України вплинули на ринок розкоші в Польщі

п’ятниця, 24 травень 2024, 19:52

У Польщі ринок предметів розкоші за 2023 рік виріс до 42,4 млрд злотих ($10,8 млрд). Про це йдеться у звіті аудиторської фірми KPMG, передають Патріоти України. Майже 60% ринку розкоші у Польщі припадає на елітні автомобілі. Далі йдуть готельні та SPA-...