У пошуках ворогів: Зеленський назвав повідомлення про віялові відключення електроенергії в регіонах України "шантажем на місцевому рівні" та пообіцяв, що такого взагалі не буде

Зеленський розповів громадянам про віялові відключення електроенергії в регіонах

Президент Володимир Зеленський розповів українцям про перебої з електропостачанням у регіонах. Гарант стверджує, що віялові відключення електроенергії не плануються, їх не буде. А щодо інформації, яка періодично надходить з регіонів про відключення електрики, то президент назвав це "шантажем на місцевому рівні", зазначають Патріоти України.

Так висловився глава держави в інтерв'ю, яке він дав журналістці Наталі Мосейчук.

Зеленський розповів громадянам про віялові відключення електроенергії в регіонах - today.ua

Крім того, Володимир Зеленський спростував інформацію щодо можливості віялових відключень електроенергії у період пікових зимових холодів.

Водночас, із різних регіонів надходить інформація про планові відключення електрики у населених пунктах. Проте енергетики пояснюють ці відключення запланованими ремонтними роботами на електромережах.

Таке пояснення може бути цілком достовірним через те, що ці відключення електрики заплановані на денний час, тобто на той період, коли витрата електроенергії менша, і мережа не відчуває пікових навантажень. А до віялових відключень зазвичай вдаються під час пікових навантажень на енергосистему, тобто вечорами.

До того ж, похмурі прогнози про майбутні віялові відключення склалися через брак вугілля на теплових електростанціях, котре слуги Зеленського "забули" закупити своєчасно. Проте в Україну вже прибуло два танкери з американським вугіллям і поступово напруженість на ТЕС має спадати.

Хоча це вугілля в основному закупив для своїх станцій Рінат Ахметов. Отже, цілком можна припустити, що через загострення особистих стосунків із Володимиром Зеленським найбагатший бізнесмен країни може влаштувати невелику кризу в енергетиці, щоби показати, "хто в домі господар". Втім, Ахметов не став би найбагатшим та успішним, якби не вмів ставити інтереси бізнесу вище за особисті образи.

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...

Незважаючи на рекордний дефіцит: У НБУ розповіли, скільки Україна живе без друку грошей

четвер, 8 червень 2023, 15:30

Україна вже півроку не використовує інструмент емісії для покриття бюджетних витрат. Про це заявив голова Національного банку Андрій Пишний під час заходу "Діалоги про відновлення України", передають Патріоти України. "Це дозволило профінансувати потре...