
Через корупцію, контрабанду і банальну неефективність в Державній митній службі бюджет України втрачає близько 45-50 мільярдів гривень щорічно. Таку інформацію в ефірі телеканалу Obozrevatel TV висловив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України в 2015-2019 роках, ексголова Державної митної служби Максим Нефьодов, зазначають Патріоти України.
За оцінками ексчиновника, наразі країна втрачає десятки мільярдів гривень. "Якщо казати про митницю, то оцінки, які ми робили на початку року, показують, що через корупцію, контрабанду і банальну неефективність країна втрачає близько 45-50 мільярдів гривень щороку. З них близько половини – це організована контрабанда, за яку справді можна і треба поборотися спільно з правоохоронними органами", – заявив Нефьодов.
За умови здійснення системних реформ ДМС бюджет міг би отримати додатково до 30 млрд гривень щороку.
"Якби на митниці проводилися системні реформи, якби там будувався прозорий ефективний механізм, то державний бюджет міг би зібрати на 20-30 мільярдів гривень більше по року", – сказав він.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...