У Rivian вже інвестовано більше $10,5 млрд: Amazon і Ford вкладаються в конкурента Tesla

Стартап з виробництва електрокарів Rivian залучив $ 2,5 млрд інвестицій. Раунд очолили корпорація Amazon, автоконцерн Ford Motor і інвесткомпанія T. Rowe Price. Про це повідомляє прес-служба Rivian, передають Патріоти України.

Rivian збирається направити $ 2,5 млрд на масштабування програм з випуску авто і нарощування виробничих потужностей. Також компанія займеться розвитком міжнародних продажів. За два роки в Rivian вже інвестували понад $ 10,5 млрд.
У компанії оголосили про нові інвестиції на наступний день після заяви про можливість відкрити другий завод зі збірки авто. Він включав би виробництво акумуляторних елементів.
При цьому Rivian затримує випуск своїх електрокарів через пандемію. Зокрема, електричний пікап R1T випустять у вересні замість липня. Випуск електричного позашляховика R1S відклали до осені, заявив минулого тижня гендиректор компанії Ар-Джей Скарідж. "Оскільки ми наближаємося до початку виробництва автомобілів, життєво важливо, щоб ми продовжували дивитися вперед і наближатися до наступної фази зростання Rivian", - заявив Скаріндж.
Rivian - американський стартап, заснований в 2009 році Ар-Джеєм Скаріджем. Компанія розробила і вертикально інтегрувала підключену електричну платформу. У 2018 році Rivian представила позашляховик R1S і пікап R1T. Також компанія поставить 100 000 спеціальних фургонів для Amazon. Техніку виробляють на заводі компанії в штаті Іллінойс.

"Ета успєх!": У Зеленського прозвітували про надходження в держбюджет від амністії незадекларованих накопичень

вівторок, 21 вересень 2021, 22:37

Якщо так піде і далі реформа Гетманцева принесе за рік державі мільйонів 25, і цими коштами "слуга" сподівався позатикати діри в держбюджеті України. На сьогодні у рамках "податкової амністії" вже подано понад 30 мільйонів гривень активів на декларуван...

Готуйте кишені: В Україні зібрали рекордний урожай зерна, але хліб продовжить дорожчати - ціни наблизяться до світового рівня

вівторок, 21 вересень 2021, 14:27

Українські аграрії зібрали в цьому році рекордний урожай пшениці за всі роки незалежності, але ціни на хліб незабаром виростуть до світового рівня. За словами міністра аграрної політики Романа Лещенко, українці зібрали 32 млн тонн зерна, але сподіватис...