У році ще багато місяців: Голову правління "Укрзалізниці" звільнять після 2 місяців роботи

В. о. голови правління "Укрзалізниці" не виправдав довіри.

Виконуючий обов’язки голови правління “Укрзалізниці” Желько Марчек буде найближчим часом звільнений. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час онлайн-прес-конференції, передають Патріоти України.

За словами Криклія, в. о. голови правління “Укрзалізниці” не виправдав довіри і через 2 місяці буде звільнений. Він додав, що це “питання кількох днів”. При цьому Криклій зазначив, що у зв’язку з поширенням коронавірусу та чинним в країні карантином, конкурс на цю посаду тимчасово не буде проводитися. Він пояснив це тим, що не всі бажаючі можуть зараз пройти співбесіду.

Міністр інфраструктури також згадав, що після закінчення карантину імовірно буде оголошено новий конкурс на посаду голови Адміністрації морських портів України. Криклій повідомив, що зараз проводиться конкурс на посаду голови АМПУ, але новий конкурс може бути оголошений через те, що “вже двічі виникали сумніви до кандидатів щодо їхньої порядності та належності до тих чи інших груп”.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. "Германия прекратила покупку российского газа. "Газпром" по-тихому прикрутил вентиль", - Анти-Колорадос

четвер, 4 червень 2020, 11:00

В Газпромі вже нічого не розповідають про "профілактику". Нагадаємо, саме так пояснювали зупинку газопроводу "Сила Сибіру" в Китай і "Блакитний потік" до Туреччини. "Вчера весь день и сразу из разных источников, шла информация одно и того же вида. Смыс...