В Україні авто середнього класу стануть "розкішшю": Скільки доведеться платити водіям

В Україні передбачено введення податків для власників автомобілів середнього класу. Про це повідомляє Мінфін, передають Патріоти України.

Нові податки будуть розраховуватися в 2021 році. Зараз власники машин, вартість яких більше 375 мінімальних зарплат (1,87 млн грн), платять податок в розмірі 25 тис. грн на рік. Однак в парламенті вже зареєстровано законопроект №4101, який передбачає внесення змін до Податкового кодексу. А поріг вартості авто пропонується знизити до 200 мінімальних зарплат.

Якщо закон приймуть, то власникам авто, які коштують понад 1 млн грн, з наступного року доведеться платити 25 тисяч гривень. Але в 2021 році також підвищиться і "мінімалка", а податок "охопить" і тих, у кого машина середнього класу.

Податки будуть платити ті, хто купив авто, з року випуску яких пройшло не більше п'яти років, а їх вартість стартує від 1,2 млн грн. На сайті Мінекономіки розміщуватимуть перелік з марками машин, моделями і роком випуску, які підлягають оподаткуванню.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих

Бензин на АЗС різко подорожчав: Експерти дали прогноз, як зміняться ціни протягом тижня

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:51

С​хоже, що після тривалої стабільності на паливному ринку ціни на заправках почали рости. Мережа АЗС групи «Приват» увечері 19 жовтня підвищила ціни на бензин і дизельне паливо на 1 гривню. Так, літр дизпалива і бензину марки А-95 в мережах «Укрнафта»,...