В Україні банкам і обмінникам дозволили ставити свій курс купівлі валюти: НБУ зняв обмеження

Українські банки і пункти обміну валют тепер можуть виставляти будь-який курс валют для продажу населення. Про це йдеться в постанові Національного банку України (НБУ). До цього курс покупки повинен був бути не нижче офіційного, який становить 36,57 грн/дол, передають Патріоти України.

"Уповноважені установи здійснюють купівлю та продаж готівкової іноземної валюти за курсом, встановленим уповноваженою установою", – зазначено в документі.

Таким чином Нацбанк дозволив банкам і обмінникам встановлювати в касах курс без обмежень. До цього мінімальний курс викупу не повинен був бути нижче офіційного. З початку війни він становив 29,25 грн/дол., а з кінця липня 36,57 грн/дол.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...