В Україні буде створено понад 300 тис. робочих місць завдяки проєкту "єРобота": У Кабміні розкрили деталі

Реалізація урядових грантових програм проєкту "еРобота" дозволить створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць. Як заявила перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко, громадяни виявляють високу зацікавленість у грантових програмах, передають Патріоти України.

"Уряд запустив низку грантових програм, як потужний інструмент для підтримки малого й середнього бізнесу. Будь-який підприємець, що прагне розвивати свою справу, або започаткувати нову, може отримати безповоротну допомогу від держави. Це також стимулюватиме створення робочих місць, яких потребують зараз українці. Ми розраховуємо, що реалізація всіх грантових програм в рамках проекту "єРобота" дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць", – цитує Свириденко прес-служба Мінекономіки.

Наразі заявки на отримання грантів подали вже близько 10 тисяч українців. Більшість заяв – 8,5 тисячі – на отримання мікрогранта на початок або розвиток власної справи.

Що таке "єРабота"

Проєкт включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення та розвиток переробних підприємств, закладення саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері. Перші 227 переможців програми мікрогрантів уже отримали гроші на свої рахунки. Загальна сума перерахованих ним коштів становила 52,7 млн грн.

Ризик є, але ми можемо його прийняти: Директор ДТЕК Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут

субота, 3 грудень 2022, 12:30

Виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут через удари Росії по енергетичних об'єктах. За його словами, такий ризик є, проте його можна прийняти, передають Патріоти України. Він пояснив, що блекаут – це вимкне...

G7 і ЄС нарешті узгодили "стелю" цін на нафту - заробітки Росії значно скоротяться

субота, 3 грудень 2022, 11:26

Євросоюз і “Велика сімка” домовились обмежити російські доходи за рахунок впровадження стелі цін на нафту на рівні 60 доларів за барель. Дорожчу сировину європейські брокери й не тільки до третіх країн просто тепер не возитимуть, передають Патріоти Укр...