В Україні буде створено понад 300 тис. робочих місць завдяки проєкту "єРобота": У Кабміні розкрили деталі

Реалізація урядових грантових програм проєкту "еРобота" дозволить створити в Україні понад 300 тисяч нових робочих місць. Як заявила перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко, громадяни виявляють високу зацікавленість у грантових програмах, передають Патріоти України.

"Уряд запустив низку грантових програм, як потужний інструмент для підтримки малого й середнього бізнесу. Будь-який підприємець, що прагне розвивати свою справу, або започаткувати нову, може отримати безповоротну допомогу від держави. Це також стимулюватиме створення робочих місць, яких потребують зараз українці. Ми розраховуємо, що реалізація всіх грантових програм в рамках проекту "єРобота" дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць", – цитує Свириденко прес-служба Мінекономіки.

Наразі заявки на отримання грантів подали вже близько 10 тисяч українців. Більшість заяв – 8,5 тисячі – на отримання мікрогранта на початок або розвиток власної справи.

Що таке "єРабота"

Проєкт включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення та розвиток переробних підприємств, закладення саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері. Перші 227 переможців програми мікрогрантів уже отримали гроші на свої рахунки. Загальна сума перерахованих ним коштів становила 52,7 млн грн.

"Нех*й шастать": Туреччина не дозволила тисячі росіян полетіти до Латинської Америки

неділя, 21 квітень 2024, 15:02

Близько 1 тис. росіян не змогли відлетіти з Туреччини до Латинської Америки за останні кілька місяців. Проблеми виникають із рейсами Turkish Airlines. Про це пише The Moscow Times із посиланням на джерела Shot, передають Патріоти України. Одна з постра...

Названо нові розміри пенсій в Україні: Кому підвищили одразу на 4 тис. грн

неділя, 21 квітень 2024, 12:30

Завдяки індексації та надбавкам, середня пенсія в Україні зросла з початку року з 5 385 до 5 743 грн, передають Патріоти України. Водночас в однієї групи українців виплати збільшились на 4 037 грн й досягли позначки в 103 874 грн, пише OBOZ.UA. Йдеться...