
Через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу COVID-19, кількість працюючих людей в Україні скоротиться ще на понад 300 тисяч осіб. Про це заявила заступниця директора Центру економічної стратегії Марія Репко, зауваживши, що постраждають найменш соціально захищені, передають Патріоти України.
"Було 16,6 млн людей економічно активних, які щось робили, а через кризу уряд очікує, що ця кількість скоротиться аж на 300 тисяч. І, як правило, це люди найменш захищені. Це можуть бути сезонні працівники, пенсіонери, молодь, жінки, які самі виховують дітей і через карантин зіткнулися з ситуацією, коли закрилися школи, – тобто найменш захищені", – повідомила Репко.
Вона зауважила, що погіршення епідемічної ситуації може спричинити в Україні нову економічну кризу. "Якщо почнеться друга криза, то українська економіка опиниться в ще гіршому стані, тому що протягом 2020 року дуже сильно впали інвестиції. Інвестиції – це джерело майбутнього економічного зростання. Зарплат, пенсій і добробуту людей", – розповіла експертка.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...