
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України.
Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про Державний бюджет на 2025 рік, "чорнобильська пенсія" буде виплачуватись не всім пенсіонерам. Цю допомогу отримують пенсіонери, які не працюють, але постійно проживають у зонах відселення і проживали або працювали там від 1986 до 1993 року.
Пенсіонери, які змінили місце проживання після аварії на ЧАЕС або переїхали до зон після катастрофи, не отримають доплату.
Крім цього, якщо пенсіонер-чорнобилець залишає своє постійне місце проживання у зоні відселення та реєструється за її межами, виплата припиняється. Для цього Пенсійному фонду доручено регулярно звіряти дані з Єдиного державного демографічного реєстру та інших державних реєстрів для підтвердження права на продовження чи припинення виплат.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...