В Україні до зими можуть різко впасти ціни на вживані авто, названо причину

Ціни на старі авто в Україні до кінця року можуть різко знизитися. Такий прогноз озвучив на своїй сторінці у Facebook старший економіст Центру економічної стратегії (CES) Юрій Гайдай, передають Патріоти України.

За його словами, до зими в Україні накопичиться 1-1,5 млн "зайвих" авто. Власники готові продати їх практично за будь-які гроші.

Причиною бажання позбавитися автомобіля економіст називає погіршення ситуації в країні. До кінця року падіння економіки становитиме 30%, суттєво знизяться і реальні доходи громадян.

Навіть за оптимістичними прогнозами 10% автовласників не зможуть обслуговувати та заправляти свої машини. А це майже мільйон автомобілів, які можуть виставити на продаж.

Крім того, на вторинному ринку з'являться сотні тисяч авто, власники яких уже покинули Україну. Також не варто забувати про тисячі машин із таксопарків, які зараз стоять на майданчиках у Києві та західних регіонах країни. За словами Юрія Гайдая, під час бойових дій знищено лише 2% всього автопарку України.

У цій ситуації та за умов серйозного дефіциту бюджету економіст пропонує припинити стимулювати ввезення авто. Виняток потрібно зробити лише для транспорту для ЗСУ.

Рейтингове агентство Moody’s оголосило дефолт Росії

вівторок, 28 червень 2022, 5:38

Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії внаслідок того, що інвестори не отримали виплати за двома випусками єврооблігації на суму 100 мільйонів доларів. Відповідні виплати не надійшли на рахунки інвесторів на момент закінчення 30-денно...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...