В Україні долар виріс до знакової позначки: Скільки коштує валюта в банках і обмінниках

В Україні офіційний курс долара 27 травня зріс з 26,9 до 27 грн/$. Також валюта подорожчала в банках і обмінниках. Про це йдеться в даних банківських установ і НБУ, передають Патріоти України.

Курс долара НБУ

  • Долар – 27 грн (+10 коп.)
  • Євро – 29,5 грн (+19 коп.)

Курс долара в банках

  • Купівля – 26,78 грн (+6 коп.)
  • Продаж – 27,04 грн (+5 коп.)

Курс в обмінниках

  • Купівля – 27,06 грн (+17 коп.)
  • Продаж – 27,24 грн (+18 коп.)

Долар в Україні дешевшав кілька тижнів, а 20 травня тенденція розвернулася на 180 градусів: американська валюта поповзла вверх. Головна причина – іноземці почали активно скуповувати долари напередодні переходу на "адаптивний карантин".

"Останніми днями на ринку з'явилися нерезиденти (іноземці. – Ред.), які активно купували валюту та зрушили ринок вгору. Крім того, викуповував валюту й регулятор. Тож якщо на ринку не з'являться сильні продавці, гривня продовжить втрачати свої позиції", – розповідає керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

Хіти тижня. Кабмін заборонив низку товарів із Росії: Що зникне з магазинів і чи вплине це на ціни

середа, 14 квітень 2021, 2:00

Кабінет міністрів України розширив перелік товарів, які заборонено імпортувати з Росії. До списку потрапили, наприклад, харчові продукти й побутова хімія. Постанова почне діяти вже через тиждень. Чи порідшає вибір на полицях у супермаркетах, і чи поміт...

А де ж кінець "епохи бідності"? У Раді провалили рішення щодо зниження тарифів на електроенергію

вівторок, 13 квітень 2021, 18:35

У Верховній Раді провалили рішення щодо зниження тарифу на перші 100 кВт*год електроенергії з 1,69 до 90 копійок. Відповідне рішення 13 квітня розглянули під час засідання парламенту, яке транслювалося на офіційному сайті Ради, передають Патріоти Украї...