В Україні готують нову податкову систему: Коли запустять реформу і чого чекати

Всі основні податки в Україні будуть приведені у відповідність до законодавства ЄС. Проте говорити про конкретні терміни проведення податкової реформи поки неможливо - у самій Верховній Раді очікують, що це станеться лише "після війни". Про це повідомив голова комітету з податків Данило Гетманцев ("Слуга народу"), передають Патріоти України.

Він зазначив: зокрема, очікується відмова від блокування податкових накладних, замість яких будуть запроваджені європейські механізми контролю.

"Вони будуть не менш жорсткими і точно не дозволять зловживати ПДВ. І так щодо інших податків. Ми приведемо наше податкове законодавство у повну відповідність до законодавства ЄС", – розповів Гетманцев.

При цьому він наголосив: конкретних термінів проведення цієї реформи поки що не окреслено. Проте загалом очікується, що її здійснять "вже після війни". Водночас нардеп акцентував: т.зв. реформу "10-10-10", яка передбачала зниження податкових ставок, точно не проводитимуть. "Ні", – відповів він на запитання, чи буде реформа "10-10-10".

Раніше ж, до речі, Гетманцев уже виступав із різкою критикою цієї ініціативи. Тоді він назвав її та інші подібні ініціативи "божевільними дискусіями", а їхніх авторів – "податковими диверсантами".

"Я щасливий, що всі ці божевільні дискусії про скасування податків, про зміни податків, про скасування ЄСВ – всі ці дискусії, від яких тхне диверсією, припинилися, і на сьогодні в нас є чіткий дороговказ у законодавстві: ми повинні створити найбільш сприятливі для України умови перехідного періоду на шляху до Європи", – наголошував нардеп.

"Нех*й шастать": Туреччина не дозволила тисячі росіян полетіти до Латинської Америки

неділя, 21 квітень 2024, 15:02

Близько 1 тис. росіян не змогли відлетіти з Туреччини до Латинської Америки за останні кілька місяців. Проблеми виникають із рейсами Turkish Airlines. Про це пише The Moscow Times із посиланням на джерела Shot, передають Патріоти України. Одна з постра...

Названо нові розміри пенсій в Україні: Кому підвищили одразу на 4 тис. грн

неділя, 21 квітень 2024, 12:30

Завдяки індексації та надбавкам, середня пенсія в Україні зросла з початку року з 5 385 до 5 743 грн, передають Патріоти України. Водночас в однієї групи українців виплати збільшились на 4 037 грн й досягли позначки в 103 874 грн, пише OBOZ.UA. Йдеться...