
В Україні планують суттєво збільшити зарплати працівників ЖКГ – вже з 1 січня 2026 року. Очікується, що мінімальна тарифна ставка робітника І розряду зросте до щонайменш 260% прожиткового мінімуму. Це означає збільшення зарплати приблизно на 40%.ьПро це повідомили в Міністерстві розвитку громад і території, передають Патріоти України.
Зазначимо:
"Рішення спрямоване на підтримку людей, які забезпечують життєдіяльність країни в умовах війни... Це допоможе підприємствам утримувати кваліфікованих фахівців у галузі", – йдеться в повідомленні. Крім цього, підкреслюється, підвищено коефіцієнти оплати праці для водіїв. Зокрема:
"Також збільшено надбавки за виконання особливо важливої роботи, зокрема під час воєнного стану – до 100% посадового окладу. А за знання іноземної мови – до 15%", – розповіли в міністерстві. Там зазначили: всі зазначені зміни в оплаті праці прописані у відповідній Галузевій угоді на 2023-2027 роки. Документ уклали:
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...