В Україні готуються запустити енергетичну реформу: Чи злетять тарифи (інфографіка)

В Україні з 1 липня запустять ринок електроенергії. Уряд планує зробити все можливе, щоб тариф на електрику не підвищився ні для населення, ні для промисловості. Про це заявив в інтерв'ю "Інтеру" прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляють Патріоти України.

Він нагадав, що терміни нового ринку схвалив парламент, а уряд має тільки одну можливість забезпечити його запуск так як визначено в законі.

"Інакше один закон про електричну енергію припинить діяти, а з 1 липня вже буде діяти новий закон. Що стосується готовності, то це проговорювали, експерти кажуть, що це буде зроблено. Я повністю підготував усю нормативну базу. У середу ми вирішимо ще кілька питань і вся нормативна база буде прийнята", - сказав глава уряду.

За його словами, після запуску ринку електрики ціна для населення і промисловості не повинна збільшитися. "Для мене важливо в цьому ринку - не повинна збільшитися ціна для населення і тут законом маємо можливість обмежити цю ціну і ми це зробимо. Друге питання - не повинна зростати ціна для промисловості. На сьогоднішній день треба прийняти рішення уряду, щоб обмежити цю ціну і для промисловості. Я все зроблю для того, щоб для населення не піднялася ціна, і, можливо, якісь невеликі коливання для промисловості. Ніяких серйозних підвищень бути не повинно. Я це не підтримую", - підсумував прем'єр.


Найулюбленіший електромобіль українців починає продаватися в країні офіційно

понеділок, 19 квітень 2021, 0:32

Компанія "Ніссан Мотор Україна" повідомила про офіційний старт продажів цього літа Nissan Leaf - одного з найпопулярніших електромобілів в світі. Про це повідомляє прес-служба компанії, передають Патріоти України.

"Планов громадье": Росіяни відмовляються від МКС, технологічно відстала недонаддержава збирається штурмувати Місяць та Марс

неділя, 18 квітень 2021, 19:15

РФ планує створити власну орбітальну станцію. Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.