В Україні мають намір збільшити штрафи для водіїв: За що будуть жорстко карати

Штрафи для водіїв

МВС України має намір ініціювати закони, щоб посилити відповідальність за вчинення ДТП у стані сп'яніння та порушення швидкісного режиму. Про це повідомили в програмі "Поліцейська хвиля" на телеканалі "Еспресо", передають Патріоти України.

У міністерстві пропонують посилити відповідальність до п'яти років в'язниці за вчинення ДТП в стані сп'яніння, що спричинило тяжкі наслідки.

В ініціативі пропонують також істотне збільшення штрафів. Зокрема для осіб, що керували авто, хоча не отримували посвідчення водія, а також для тих, кого суд позбавив такого права. За це пропонують штрафувати на 10 200 гривень.

Новим законопроєктом також пропонується зупиняти водіїв з метою перевірки на стан сп'яніння. А також виключити можливість суддям передавати матеріали на водіїв, яких зловили за п'яне водіння, на розгляд трудового колективу, і закривати такі справи за малозначністю.

Відзначимо, що в Україні з початку року трапилося майже 130 тисяч ДТП в них загинули 2716 чоловік, більше 26 тисяч осіб отримали травми.

Хіти тижня. "У меня для России очень плохие новости", - економіст Демура

п’ятниця, 29 травень 2020, 11:30

Якщо падіння нафти продовжиться, то Москва втратить головне джерело фінансування. Російську Федерацію чекає дуже важкий час на тлі економічного падіння, а також пандемії COVID-19. Однак основну небезпеку для країни представляє ситуація з нафтою. Таку д...

Україну в 2020-му чекає сильне падіння економіки: У Кабміні попередили про серйозні неприємності

п’ятниця, 29 травень 2020, 9:57

В Україні ВВП в 2020 році впаде на 8%, експорт – на 10%, імпорт – на 14,5%, а рівень безробіття складе 9,5%. Про це йдеться в опублікованій Кабміном програмі стимулювання економіки для боротьби з наслідками COVID-19, передають Патріоти України. Так, з...