В Україні масово закриваються газові АЗС

Найбільша в Україні мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій "Укравтогаз" призупинила роботу 32 станцій, повідомляють Патріоти України з посиланням на enkorr. У січні 2022 року можуть призупинити роботу ще 34 заправки.

За словами директора мережі "Укравтогаз" Олександра Ватажишина, призупинено роботу тих станцій, де не було продажу.

Ватажишин зазначив, що з травня 2021 року в Україні почав дорожчати природний газ, а з вересня ціни максимальні. В результаті у мережі "Укравтогаз" на 90% знизився продаж.

"Ми купуємо газ на українському ринку через Українську енергетичну біржу, компримуємо його, очищаємо, стискаємо та продаємо споживачам. Але на сьогоднішній день споживача немає, тому що по 45 гривень мало хто хоче заправлятися, людям простіше заправитися бензином", - сказав Ватажишин.

Глава мережі "Укравтогаз" вважає, що ціна автогазу має бути привабливою для водіїв, інакше закриватимуться інші станції. Він наголосив, що автогаз має коштувати на 50% менше, ніж бензин.

Тим часом, за даними enkorr, в Україні через зниження продажів закриваються заправки для автомобілів із ГБО й інших операторів ринку.

Дочірнє підприємство "УКРАВТОГАЗ" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Дане підприємство спеціалізувалося на продажу зріджений природного газу, найчастіше Метану.

Мова йде про мільярди: МВФ може надати Україні багаторічний пакет допомоги на колосальну суму – Bloomberg

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:28

МВФ вивчає можливість надання Україні багаторічного пакету допомоги на суму до 16 мільярдів доларів, який допоможе покрити потреби країни і стане каталізатором для збільшення міжнародного фінансування. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джере...

В Україні перерахували частину тарифів: Названо послуги, які подорожчають у 2023 році

четвер, 26 січень 2023, 19:09

В Україні у 2023 році вже перерахували вартість доставки газу. Незабаром мають переглянути тарифи на воду, передають Патріоти України. Суми за газ у платіжках вже збільшились з 1 січня. Тариф на доставку блакитного палива залишився без змін, але щоміся...