
Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, в якій йдеться про підвищення мінімальної заробітної плати лікарям та медперсоналу. Відповідне рішення було оприлюднено 12 січня, передають Патріоти України.
Згідно з документом, лікарям (крім лікарів-інтернів) та професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я встановлено мінімальну зарплату в розмірі 20 000 гривень.
Фахівцям з початковим рівнем вищої медичної освіти та бакалаврським рівнем вищої медичної освіти платитимуть 13 500 гривень.
У постанові зазначають, що в разі встановлення медичному працівнику неповного робочого дня або тижня, а також під час невиконання працівником у повному обсязі встановленої норми тривалості робочого часу йому буде нарахована зарплата пропорційно до відпрацьованого часу.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...