В Україні медикам підвищили мінімальну зарплату: Скільки тепер отримуватимуть фахівці

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, в якій йдеться про підвищення мінімальної заробітної плати лікарям та медперсоналу. Відповідне рішення було оприлюднено 12 січня, передають Патріоти України.

Згідно з документом, лікарям (крім лікарів-інтернів) та професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я встановлено мінімальну зарплату в розмірі 20 000 гривень.

Фахівцям з початковим рівнем вищої медичної освіти та бакалаврським рівнем вищої медичної освіти платитимуть 13 500 гривень.

У постанові зазначають, що в разі встановлення медичному працівнику неповного робочого дня або тижня, а також під час невиконання працівником у повному обсязі встановленої норми тривалості робочого часу йому буде нарахована зарплата пропорційно до відпрацьованого часу.

У Росії з оборонного підприємства викрали понад 7 тонн титану, необхідного для виготовлення ракет

неділя, 29 травень 2022, 7:14

У місті Корольов Московської області, яке називають “космічною столицею” Росії, зі складу оборонного підприємства викрали понад 7 тонн титану. Ця сировина використовується для виготовлення деяких типів бойових ракет. Про це повідомляє російське видання...

Дії Росії - загроза для всього світу: ЄС вивчає можливість військово-морської місії для вивезення зерна з України

неділя, 29 травень 2022, 6:25

Євросоюз розглядає можливість реалізації військово-морської місії для допомоги у вивезенні зерна з України. Про це повідомила у суботу іспанська газета El País із посиланням на європейські джерела, передають Патріоти України. За її інформацією, на самі...