
Компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво в Україні біогазової станції потужністю 7,5 МВт на цукровому заводі. Станція працюватиме за новою технологією, яка передбачає використання у якості сировини хвостиків буряка, а не традиційний жом, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.
Наразі це перша в країні станція, яка працює на твердих залишках буряках. Станція обладнана завантажувачем твердої сировини (хвостиків буряка), уловлювачем каміння, подвійною фільтрацією біогазу, особливими економними теплообмінниками, найсучаснішою лабораторією.

Особливістю станції є вертикальні металеві реактори з центральною мішалкою, яка забезпечує кращий тепло- і масообмін, а отже підвищену ефективність переробки відходів. Сировина на станції підігрівається у спеціальному теплообміннику, що дозволяє зменшити споживання тепла у 2–3 рази порівняно з підігрівом сировини у класичних реакторах.
Отримання першого біогазу очікується вже в листопаді, а першу електроенергію планують отримати в грудні поточного року.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...