В Україні на цукровому заводі побудували потужну біогазову станцію за новітньою технологією (фотофакти)

В якості сировини вперше використовуватимуть сировину, котру ні на корм скоту, ні на перегонку в спирт не візьмуть

Компанія «Зорг Біогаз» завершила будівництво в Україні біогазової станції потужністю 7,5 МВт на цукровому заводі. Станція працюватиме за новою технологією, яка передбачає використання у якості сировини хвостиків буряка, а не традиційний жом, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Наразі це перша в країні станція, яка працює на твердих залишках буряках. Станція обладнана завантажувачем твердої сировини (хвостиків буряка), уловлювачем каміння, подвійною фільтрацією біогазу, особливими економними теплообмінниками, найсучаснішою лабораторією.

Особливістю станції є вертикальні металеві реактори з центральною мішалкою, яка забезпечує кращий тепло- і масообмін, а отже підвищену ефективність переробки відходів. Сировина на станції підігрівається у спеціальному теплообміннику, що дозволяє зменшити споживання тепла у 2–3 рази порівняно з підігрівом сировини у класичних реакторах.

Отримання першого біогазу очікується вже в листопаді, а першу електроенергію планують отримати в грудні поточного року.

З архіву ПУ. "Каракурты" без Украины не плывут, или Реалии импортозамещения великой "сверхдержавы", - Злий Одесит

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:00

Російські ракетні кораблі залишилися без силових установок, які колись до РФ постачала Україна. "Намедни в статье "Украинские “Зубры” по-прежнему не по зубам российским оккупантам" я писал о том, что российские Кулибины планируют приступить к производс...

"Сюрприз" на ринку валют: Гривня вийшла з триденного ступору

п’ятниця, 22 листопад 2019, 18:58

Котирування гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку в п'ятницю, до закриття торгів встановилися на рівні 24,10/24,12 грн/дол., що на 5 копійок вище за рівень закриття торгів у попередні три дні – у вівторок, середу та четвер. За інформа...