В Україні новий дефіцит - з магазинів зникла сода

Разом з дефіцитом солі, що виник після того, як через бойові дії перестало працювати підприємство "Артемсоль", у низці мережевих магазинів з полиць зникла сода. Як стверджують "Українські новини", брак товару є, зокрема, у Києві та області. А в інтернет-магазинах пачку соди продають по 40−50 гривень.

Водночас, у мережі «АТБ» повідомили, що сода в Україні не виробляється і останніми роками імпортувалася на 100%. «Вона є у достатній кількості в Туреччині, законтрактована для забезпечення попиту, але при цьому через черги на кордоні доставка затримується на 10−14 днів», — цитує заяву прес-служби «НВ». У мережі відзначають, що протягом двох тижнів ринок поступово наповниться, якщо попит знизиться до рівня стабільного споживання.

Зазначається, що, як і раніше, спостерігаються перебої з постачанням солі. Продукція імпортується з Туреччини, Румунії, Польщі та Німеччини. Це також пов'язано із логістикою. Свою роль відіграє й ажіотажний попит. Спостерігаються перебої і з постачанням оцту. Це також пов'язують із загальним ажіотажем на соціальні товари, який запустив дефіцит солі. Так, продаж оцту зріс утричі. Але постачальники збільшили обсяги виробництва та відвантажень.

Продукти, транспорт, житло, медобслуговування: Стали відомі реальні витрати на проживання українців у Польщі

вівторок, 31 січень 2023, 10:30

Українці, які живуть у Польщі, можуть собі дозволити за свою зарплату трохи більше, ніж наші співгромадяни, оскільки ціни там майже паритетні з нашими, а от зарплати відчутно вищі. І все ж, витрати на проживання складають левову частку польської мініма...

ПриватБанк готує подарунок для пенсіонерів - власникам деяких карток виплатять по 20 тис. грн

вівторок, 31 січень 2023, 8:32

Державний ПриватБанк оголосив про проведення акції, під час якої пенсіонери, яких обслуговує цей банк, можуть отримати подарунки. Як подарунок, вони отримають одноразову виплату у розмірі 20 тисяч гривень. Переможців визначатимуть лише серед військових...