В Україні обмежили тариф на розподіл газу: Що це означає і скільки доведеться платити

У вівторок, 19 січня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) знизила тарифи на розподіл газу. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

За його словами, максимальний тарифу на розподіл газу складе 1,79 грн за кубометр. "Встановлення граничного тарифу на рівні 1,79 грн не означає, що він буде однаковий для всіх. НКРЕКП визначила межу тарифу, однак для десятків компаній ця сума буде нижче", - зазначив Шмигаль.

Він додав, що найближчим часом до парламенту буде внесено ініціативу, яка повинна зменшити розрив у тарифах між різними газорозподільними компаніями і встановити справедливий тариф на розподіл газу для всіх.

У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

вівторок, 2 березень 2021, 16:26

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України. Пауел вважає, що впров...

Свої люди? Пінчук продавав труби в РФ в 2-3 рази дешевше, ніж "Нафтогазу"

вівторок, 2 березень 2021, 15:27

Заводи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в 2015-2019 рр. продавали ідентичні труби для державної компанії "Нафтогаз" в 2015-2019 рр. за ціною в 2-3 рази вище, ніж за контрактами з російською нафтовою компанією "Башнефть". Про це йдеться в аналітичній статті ...