В Україні оприлюднили нові тарифи на газ у грудні: Кому доведеться платити більше

В Україні в грудні 2021 діятимуть нові місячні тарифи на газ. При цьому річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими, зазначають Патріоти України.

Місячні тарифи на газ у грудні залишилися значно високими у ряду постачальників газу для побутових споживачів. При цьому у деяких газопостачальних компаній тарифи тримаються вище 30 гривень за кубометр газу.

Однією з найвищих ціна виявилася у компанії ТАС Енергія країни. Постачальник пропонує газ по 38,35 гривень (термін дії – грудень-січень). Звернемо увагу, що в жовтні тариф у компанії становив 30,06 гривень, у вересні 20,96 гривень за кубометр.

Високим залишається тариф компанії Світлогаз. Постачальник встановив на грудень тариф на рівні 34,99 гривень за кубометр (у листопаді тариф становив 38,1 грн за кубометр).

У компанії Асканія-Енерджі тариф на газ на грудень зафіксований на рівні 14,95 грн. за кубометр.

Компанія Волиньелектрозбут пропонує споживачам місячний тариф на грудень у розмірі 12,98 грн. за кубометр (ціна залишилася без змін).

Водночас ряд постачальників пропонує газ побутовим споживачам за мінімальною ціною. Провайдер енергії ETG зафіксував грудневу ціну на газ на рівні 7,78 грн. за кубометр "блакитного палива".

У компанії Полтавагаз збут тариф на газ на грудень встановлено у розмірі 7,99 гривень за один кубометр.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.