В Україні оприлюднили нові тарифи на газ у грудні: Кому доведеться платити більше

В Україні в грудні 2021 діятимуть нові місячні тарифи на газ. При цьому річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими, зазначають Патріоти України.

Місячні тарифи на газ у грудні залишилися значно високими у ряду постачальників газу для побутових споживачів. При цьому у деяких газопостачальних компаній тарифи тримаються вище 30 гривень за кубометр газу.

Однією з найвищих ціна виявилася у компанії ТАС Енергія країни. Постачальник пропонує газ по 38,35 гривень (термін дії – грудень-січень). Звернемо увагу, що в жовтні тариф у компанії становив 30,06 гривень, у вересні 20,96 гривень за кубометр.

Високим залишається тариф компанії Світлогаз. Постачальник встановив на грудень тариф на рівні 34,99 гривень за кубометр (у листопаді тариф становив 38,1 грн за кубометр).

У компанії Асканія-Енерджі тариф на газ на грудень зафіксований на рівні 14,95 грн. за кубометр.

Компанія Волиньелектрозбут пропонує споживачам місячний тариф на грудень у розмірі 12,98 грн. за кубометр (ціна залишилася без змін).

Водночас ряд постачальників пропонує газ побутовим споживачам за мінімальною ціною. Провайдер енергії ETG зафіксував грудневу ціну на газ на рівні 7,78 грн. за кубометр "блакитного палива".

У компанії Полтавагаз збут тариф на газ на грудень встановлено у розмірі 7,99 гривень за один кубометр.

Зеленський підписав закон про мораторій на підвищення комунальних тарифів до кінця війни

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:16

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Про це повідомляється на сайті Ради у картці відповідного законопроєкту № 7427. Верховна Рада прийняла урядовий законопр...

Ердоган дуже ризикує: Через зближення з РФ США можуть вивести свої компанії з Туреччини, чия економіка і без того не в ліпшому стані

п’ятниця, 19 серпень 2022, 9:54

Вашингтон може рекомендувати американським компаніям піти з Туреччини, якщо вона розвиватиме відносини з РФ. Приводом може стати укладання "формального економічного партнерства", повідомляє Politico, передають Патріоти України. Білий дім може рекоменду...