В Україні пенсії перерахують за кілька днів: Кому підвищать на 520 грн

В Україні підвищать частину пенсій з 1 квітня. Максимальний розмір надбавки становитиме 520 грн. Йдеться про пенсіонерів у віці 65 років зі стажем не менш ніж 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.Про це йдеться в публікації видання "На пенсії", передають Патріоти України.

Так, згідно з чинним законодавством, такі громадяни не можуть отримувати виплати нижче 40% від мінімальної зарплати. З 1 січня мінімальна зарплата в Україні збільшилась – до 7100 гривень.

Але перерахунок виплат для цієї категорії пенсіонерів вирішили перенести на березень, щоб провести його разом із щорічною індексацією. У результаті з 1 березня мінімальні пенсії 65-річним українцям зросли з 2680 до 2840 гривень. Нагадаємо, що це мінімальний розмір пенсії.

За першого підвищення виплати зросли на 160 гривень. Але з 1 квітня цій категорії громадян знову перерахують пенсії у зв’язку з черговим зростанням мінімальної зарплати. З 1 квітня 2024 року вона становитиме 8000 гривень, відповідно, пенсія не повинна бути нижчою за 3200 гривень.

Це подвійне підвищення збільшить розмір виплат 65-річним на 520 гривень. Варто зазначити, що пенсіонери віком 65 років, які продовжують працювати, на це підвищення можуть не розраховувати. Їхня пенсія змінюється лише після звільнення – тоді проводиться перерахунок з урахуванням актуальної мінімальної зарплати. Нагадаємо, що в результаті індексації з 1 березня пенсійні виплати зросли в середньому на 397,07 грн, середній розмір пенсії становить 5792,02 грн.

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...