В Україні перед новорічними святами підскочили ціни на популярні овочі

В Україні напередодні новорічних свят підскочили ціни на помідори. За даними сайту "Мінфін", кілограм червоного помідора в листопаді можна було купити в середньому за 36,72 грн, а зараз його ціна 41,95 грн. Рожеві помідори були за ціною 52,36 грн / кг, тепер - 78,26 грн. На 10 копійок подешевшали помідори сливка - були 53,03 грн, зараз 52,93 грн, передають Патріоти України.

"Індекс споживчих цін на помідори в грудні 2021 склав 117,31%. У порівнянні з попереднім місяцем, середні ціни збільшилися на 17,31%", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, в Україні в грудні, у порівнянні з минулим місяцем, піднялися ціни на деякі овочі. Буряк і болгарський перець подорожчали на 26% і 20% відповідно.

Раніше стало відомо, що в Україну почали масово завозити огірки з Росії. Експерти пояснюють: це пов'язано з тим, що вітчизняні фермери мають проблеми з вирощуванням та реалізацією продукції. Зокрема, через високі ціни на енергоресурси.

Закрутять гайки! Бізнесу в Украіні повертають не лише колишні податки, але й усі штрафи

неділя, 29 січень 2023, 6:48

Бізнесу повернуть довоєнну систему оподаткування. Платити податки за спрощеною схемою підприємці не зможуть. Натомість повертають штрафи, пов'язані з ігноруванням РРО. Кабмін рішуче налаштований повернути колишні податки і штрафи вже з 1 липня цього ро...

У пенсіонерів, які мають борги за комуналку, забиратимуть частину пенсії: Що треба знати

неділя, 29 січень 2023, 6:28

У літніх громадян, які мають борги за комуналку, забиратимуть частину пенсії. Щомісяця у них вираховуватимуть п'яту частину виплати - доти, доки всі борги не будуть погашені, передають Патріоти України. Однак у деяких випадках боржники можуть втратити ...