В Україні перерахують тарифи на електроенергію: Скільки доведеться платити за на кВт*годину

В Україні вже з 1 червня можуть підвищити тарифи на електроенергію. Чинна ціна не покриває собівартість генерації та доставки струму. Крім того, не дозволяє фінансувати ремонтні роботи для відновлення пошкоджених російськими атаками енергооб'єктів. Ціна кВт*годину після подорожчання може становити близько 2,4 грн, передають Патріоти України.

Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. Після підвищення тарифу на електроенергію вартість кВт*год все ще буде значно меншою, ніж ринкова ціна. Зараз при споживанні до 250 кВт*год. на місяць кожен коштує 1,44 грн., якщо сім'я за місяць витрачає більше, то за кожний кВт*годину має платити 1,68 грн. За новими правилами ціна може становити від 2,4 до 2,8 грн за кВт*годину.

При цьому градацію залишать. Ті, хто менше витрачають струму, менше платитимуть за електроенергію. Можливе також запровадження ринкової ціни тільки для тих, хто споживає велику кількість електроенергії. Точного рішення до Міненерго досі не ухвалили.

Усього розглядали близько десяти варіантів підвищення тарифів на електроенергію. І хоча для більшості сімей суми у платіжках зміняться незначно, таке рішення традиційно не популярне серед українців. Крім того, після початку повномасштабної війни в уряді підтримали мораторій на підвищення тарифів. Однак у результаті мораторій доведеться скасувати. Ще у квітні підвищили тарифи на воду, тепер настав час і для електроенергії. Незмінною залишиться вартість газу. Ціну зафіксували як мінімум до травня 2024 року.

Шахраї прикидаються рекрутерами, щоб виманювати гроші в українців - схема аферистів

середа, 27 вересень 2023, 8:58

В Україні діє шахрайська схему рекрутинга. Її мета - виманити гроші у людей, які шукають роботу. Про це розповів QA Engineer Євген Фурсіков у своєму LinkedIn. Так, шахраї можуть прикидатися представниками різних компаній, передають Патріоти України. Як...

Виплати на дітей: Хто з українок має право отримувати щомісяця 2 833 грн

середа, 27 вересень 2023, 8:50

Українське законодавство передбачає різноманітні виплати на дітей. Наприклад пенсіонери, на утриманні яких знаходяться діти до 18 роців, можуть отримувати надбавку до пенсій за віком, з інвалідності та за вислугу років - по 150 грн на кожну дитину, пер...