В Україні перерахують усі пенсії: Кому додадуть тисячі та який графік підвищення

В Україні 2024-го не лише підвищать мінімальну пенсію, але також проведуть індексацію для всіх пенсіонерів. Індексація відбудеться за новими правилами, проте її деталі досі не розкрито. При цьому, ймовірно, в результаті введення нових правил розмір індексації буде нижчим, ніж передбачено чинним законом, передають Патріоти України.

Як йдеться у проєкті бюджету на 2024-й, у січні в Україні буде підвищення трьох категорій виплат. Йдеться:

  • про мінімальну пенсію: вона збільшиться з 2093 до 2361 грн;
  • про максимальну пенсію: вона збільшиться з 20 930 до 23 610 грн;
  • збільшення за стаж понаднорми: збільшиться з 20,9 до 23,6 грн за кожен місяць додаткового стажу.

Крім того, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що індексацію (зазвичай відбувається у березні на половину розміру торішньої інфляції та половини від середнього за останні три роки річного зростання зарплат) проведуть за новими правилами. Нібито в Кабміні вже розробили методику запровадження балів та коефіцієнтів. Така система має:

  • порівняти розміри пенсій незалежно від року, коли ви вийшли на заслужений відпочинок (тобто провести осучаснення);
  • привести до підвищення середнього розміру пенсії до 6 тис. грн.

До речі, з січня до червня 2023-го, згідно з даними ПФУ, середня пенсія зросла з 4,6 тис. до 5,3 тис. грн. Ймовірно, і без значної індексації, а лише за рахунок підвищення мінімальної пенсії, середня виплата 2024 року становитиме обіцяні 6 тис. грн.

"ПриватБанк" заблокував картку: За що доступ відновлять тільки після розслідування поліції

субота, 2 грудень 2023, 11:30

Клієнту ПриватБанка заблокували рахунки після того, як він вивів кошти з криптовалютної біржи. Банк запідозрив шахрайські дії, тепер відновити рахунок можуть тільки після розслідування поліцією чи за рішенням суду. Про це йдеться в скарзі клієнта на сп...

Українцям масово пропонують небезпечну роботу: Як захиститись від шахраїв і до чого може призвести

субота, 2 грудень 2023, 9:48

В Україні розповсюджуються схеми з незаконного працевлаштуванням. Блогери активно агітують працювати "в офісах", а українці отримують СМС з пропозиціями начебто про працевлаштування, передають Патріоти України. Схеми шахрайства активно розвиваються раз...