В Україні перерахували частину тарифів: Названо послуги, які подорожчають у 2023 році

В Україні у 2023 році вже перерахували вартість доставки газу. Незабаром мають переглянути тарифи на воду, передають Патріоти України.

Газ

Суми за газ у платіжках вже збільшились з 1 січня. Тариф на доставку блакитного палива залишився без змін, але щомісячний платіж залежить від обсягів споживання газу за минулий рік – його рахують з жовтня до жовтня. Абонплата українців, які збільшили споживання, підвищиться.

Опалення

Ймовірно, вартість опалення не змінюватиметься в 2023 році. На підвищення тарифів накладено мораторій, який діятиме протягом воєнного періоду та півроку після нього.

Електроенергія

Тарифи на електроенергії не переглядатимуть як мінімум до кінця опалювального сезону. У березні Кабмін має розглянути їх, але, швидше за все, підвищувати не стане. При цьому обладнання, ремонтні роботи, зарплати персоналу та проблеми з генерацією обходяться дуже дорого, тому є вагомі причини для суттєвого подорожчання

Тарифи на електроенергію для населення і до війни та ракетних атак рашистів були нижчими за рівень собівартості. Очевидно, що після війни їх збільшать.

Вода

Вода мала подорожчати для українців з 1 січня, але рішення перенесли. При цьому підвищення тарифів не скасовували. Очікується, що вони будуть переглянуті найближчим часом. У попередній версії відповідного документа запропонували збільшити ціни приблизно на 10%, а за півроку – ще на стільки ж.

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Підстава від Ердогана для Х**ла. Тиск спрацював: Туреччина перекрила доставку підсанкційних товарів у Росію

вівторок, 21 березень 2023, 18:30

Туреччина в березні 2023 року припинила транзит до Росії товарів, які підпадають під західні санкції. Рішення було прийнято під тиском США та Європи. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на слова представника експортної служби Туреччини та дипломата....