В Україні підвищать тариф на електроенергію: Кабмін затвердив нову ціну

В Україні з 1 червня підвищать тариф на електроенергію. Це пов'язано з тим, що країні необхідні кошти на відновлення інфраструктури після російських обстрілів, передають Патріоти України.

Зазначається, що міністр енергетики Герман Галущенко в терміновому порядку вніс на розгляд Кабміну постанову про підвищення тарифу на електроенергію для населення. Відомо, що новий тариф становитиме 2,64 гривень/кВт-год.

"Міністр аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що державі потрібні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів російських окупантів", - йдеться у повідомленні.

Також додається, що Нацкомісія здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) просила встановити дещо більший тариф - 2,88 гривень/кВт-год.

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...