В Україні підвищать тариф на електроенергію: Кабмін затвердив нову ціну

В Україні з 1 червня підвищать тариф на електроенергію. Це пов'язано з тим, що країні необхідні кошти на відновлення інфраструктури після російських обстрілів, передають Патріоти України.

Зазначається, що міністр енергетики Герман Галущенко в терміновому порядку вніс на розгляд Кабміну постанову про підвищення тарифу на електроенергію для населення. Відомо, що новий тариф становитиме 2,64 гривень/кВт-год.

"Міністр аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що державі потрібні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів російських окупантів", - йдеться у повідомленні.

Також додається, що Нацкомісія здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) просила встановити дещо більший тариф - 2,88 гривень/кВт-год.

У ЄС схвалили цифрове євро: Стало відомо, чи зникне готівка та що зміниться для мільйонів людей

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:58

У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...