
Після масованого удару Росії по Україні 26 серпня плани з підготовки до зими доведеться коригувати. Про це заявив радник прем'єр-міністра України, член наглядової ради НЕК "Укренерго" Юрій Бойко, пише "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.
"Поки що важко сказати, наскільки ця атака вплине на плани з відновлення енергосистеми і на можливість без обмежень постачати електрику нашим споживачам у вересні-жовтні..." — розповів Юрій Бойко.
Він додав, що за відсутності ударів по енергосистемі до кінця жовтня не планувалося великих обмежень, а то й узагалі таких обмежень. Річ у тім, що в цей період мінімум навантаження на енергосистему. Саме з цієї причини доступної потужності з урахуванням активної ремонтної кампанії мало вистачити для безперебійного забезпечення електроенергії.
З його слів, атака 26 серпня не знімає завдання успішної підготовки до ОЗП для енергетиків, але треба зрозуміти її наслідки атаки й скоригувати плани.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...