В Україні попит на бензин зростає: Експерт пояснив, чи чекати подорожчання палива

У деяких регіонах України через обстріли енергетики зростає попит на бензин. Про це розповів директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн, передають Патріоти України.

«Додатковий попит на бензин в певних регіонах (Харків, Одеса) вже є. Власники мереж заправних станцій підтверджують, що з цими обстрілами по енергетиці реалізація у них зросла. Якщо відключення електрики будуть глобальними і підуть по всіх регіонах, звичайно, що цей попит буде набагато більший», — прогнозує експерт.

Втім Куюн вважає, що підвищений попит не призведе до подорожчання палива. Він наголосив, що на ціну впливає дефіцит, якого в Україні немає.

«Навпаки є постійний профіцит — пального більше, ніж нам потрібно. Відповідно, цінам нема через що зростати», — резюмував директор консалтингової компанії А-95.

До слова, на ціну бензину не вплинуть і протести на українсько-польському кордоні. Сергій Куюн повідомив, що для ринку несподіванкою був початок протестів восени минулого року, після чого він перейшов на залізницю та почав більше купувати на Півдні. В результаті дефіцит було подолано і про подорожчання можна не турбуватися.

В Україні частина громадян не зможе отримати пенсії вчасно - вимоги виконають не всі

вівторок, 16 липень 2024, 15:56

В Україні 2028 року вимоги до стажу не зможе виконати левова частка 60-річних. Їм доведеться працювати без пенсії до 63 чи навіть 65 років, передають Патріоти України. Про це йдеться у чинному Законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхуван...

Українцям пропонують роботу дистанційно із зарплатою від 50 тис. грн: Ось кого візьмуть і які вимоги

вівторок, 16 липень 2024, 15:44

В Україні на популярних кадрових майданчиках пропонують понад 1000 вакансій з дистанційною роботою. Від 50 тис. грн можуть отримувати програмісти, спеціалісти з реклами та менеджери з продажу. Розмір зарплати останніх залежить від результату роботи, пе...