В Україні повернули податкові перевірки: Які компанії зачепить

У Верховній Раді розблокували повернення податкових перевірок для підприємств із зони ризику - постанови, які перешкоджали цьому, не були підтримані в парламенті. Очікується, що перевірки будуть відновлені з 1 грудня 2023 року, проте поки що відповідний законопроєкт ще не підписаний президентом, передають Патріоти України.

"ВР відхилила блокуючі постанови щодо проєкту закону 10016д про часткове відновлення податкових перевірок. Перевірки щодо ризикових підприємств будуть відновлені з 1 грудня 2023 року. Очікуємо підписання президентом", – повідомив нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев.

Раніше він зазначав: перевірки поновлюються винятково щодо ризикових підприємств. При цьому не повертаються перевірки для ФОП першої та другої груп. Те ж стосується й підприємств із окупованих територій чи територій, де йдуть бойові дії.

Також нардеп підкреслював, що у проведення документальних планових перевірок можуть бути включені платники, які за 2021 рік:

  • мали рівень сплати ННП (податок на прибуток підприємств) менш ніж 50% по галузі. А також ПДВ менш ніж 50% по галузі;
  • удвічі більша дебіторська заборгованість, ніж кредиторська;
  • річний дохід становив понад 10 млн грн. При цьому загальна сума видатків склала понад 75% від суми річного доходу

Росія може втратити головного покупця своєї нафти: Reuters дізнався про наслідки нових санкцій США

середа, 28 лютий 2024, 19:01

Нові санкції США проти РФ загрожують поставкам російської нафти до Індії, яка є головним покупцем цієї сировини у Росії. Йдеться про обмеження, які Штати приурочили до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а також смерті Олексія Н...

Збитки доведеться відшкодовувати: Влада Польщі пообіцяла покарати фермерів-протестувальників, котрі висипають українське зерно

середа, 28 лютий 2024, 18:24

Польський уряд обіцяє знайти тих, хто розсипає українське зерно, такі дії є неприпустимими. Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Марцін Кервінський в ефірі Польського радіо.