В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 березня 2023 року). Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби у Вінницькій області, передають Патріоти України.

о чиновників звернулася фірма "Апрель", яка виявила фальсифікат своєї продукції. Фахівці перевірили продукт та визнали наявність фальсифікату на ринку.

Якщо ви знайдете в магазині або супермаркеті масло із зазначеними помилками в назві та даті виробництва, необхідно повідомити про це Держспоживслужбу. Порушники не лише використовують чужу назву, а й при цьому порушують технологію виробництва масла.

Масло – найпопулярніший продукт у фальсифікаторів. Справа в тому, що при додаванні рослинних жирів замість молочних можна значно здешевити продукт. При цьому такий товар за нормативами більше не може називатися маслом.

На час воєнного стану в Україні скасували планові перевірки якості продуктів. Фактично Держспоживслужби може перевіряти якість лише у тому випадку, якщо до них звертаються або самі виробники, або покупці. У такому разі чиновники мають запитати у Кабміну дозвіл на проведення позапланової перевірки.

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...