В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 березня 2023 року). Про це повідомляє Головне управління Держспоживслужби у Вінницькій області, передають Патріоти України.

о чиновників звернулася фірма "Апрель", яка виявила фальсифікат своєї продукції. Фахівці перевірили продукт та визнали наявність фальсифікату на ринку.

Якщо ви знайдете в магазині або супермаркеті масло із зазначеними помилками в назві та даті виробництва, необхідно повідомити про це Держспоживслужбу. Порушники не лише використовують чужу назву, а й при цьому порушують технологію виробництва масла.

Масло – найпопулярніший продукт у фальсифікаторів. Справа в тому, що при додаванні рослинних жирів замість молочних можна значно здешевити продукт. При цьому такий товар за нормативами більше не може називатися маслом.

На час воєнного стану в Україні скасували планові перевірки якості продуктів. Фактично Держспоживслужби може перевіряти якість лише у тому випадку, якщо до них звертаються або самі виробники, або покупці. У такому разі чиновники мають запитати у Кабміну дозвіл на проведення позапланової перевірки.

Українцям готують закон про конфіскацію землі: Хто ризикує залишитись без свого наділу

неділя, 26 березень 2023, 17:45

В Україні невдовзі можуть змінитись правила землекористування. Законом може бути передбачена конфіскація землі в одних користувачів та передача цієї землі іншим користувачам, передають Патріоти України. Законопроект № 9086, який містить такі положення,...

У Німеччині підвищаться зарплати та податки з квітня: Про які зміни потрібно знати біженцям з України

неділя, 26 березень 2023, 12:23

У Німеччині з 1 квітня набудуть чинності кілька важливих змін, які стосуватимуться зокрема й українських біженців. Одним із ключових нововведень буде підвищення податкових пільг для працівників та неоподатковуваних виплат для самотніх батьків, передают...