В Україні різко подорожчають авто через новий податок: За що доведеться платити (відео)

В Україні новий податок на продаж автомобілів може збільшити вартість авто на вторинному ринку на 5%. Про це розповів у ефірі ObozTV екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, передають Патріоти України.

Як пояснив колишній чиновник, уряд і парламент хочуть збільшити доходи державного бюджету й оподаткувати тих фізичних осіб, які заробляють на перепродажі автомобілів.

"Раніше діяли дві ставки – нульовий податок, якщо людина продає один автомобіль на рік, 5% – якщо людина продає другий автомобіль на рік. А ті, хто продають третій і більше автомобіль – вочевидь, що для людей це професійна діяльність. Такі операції будуть обкладатися податком 18% від оціночної вартості автомобіля", – розповів Кава.

За його словами, нововведення відкоригує український авторинок: "Ті, хто професійно займаються перепродажем автомобілів, будуть змушені виходити з тіні й, по суті, легалізуватися як посередники". "Це може призвести до збільшення вартості автомобілів на вторинному ринку, але я не очікую, що це буде велике збільшення – не більше, ніж на 5%", – додав колишній заступник міністра.

"Люди, які планують трохи "розбагатіти" від продажу паю, по факту всі ці кошти можуть віддати на сплату комуналки", - нардеп

понеділок, 17 лютий 2020, 14:55

У разі можливого прийняття законопроекту про обіг земель, при діючий системі нарахування субсидій, власники паїв, які вирішать їх продати і отримають відповідний дохід, втратять право на отримання субсидій. Про це під час погоджувальної ради парламенту...

"Фермери будуть по 10 років судитися, щоб повернути свою ділянку землі": Експерт вказав на серйозну проблему з ринком землі в Україні (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 7:49

Україна не готова до запуску вільного ринку землі, оскільки фермери не зможуть захистити своє право власності на земельні ділянки. Таку думку висловив в ефірі ObozTV бізнесмен і експерт з економічних питань Денис Долинський, коментуючи земельну реформу...