В Україні різко подорожчають авто через новий податок: За що доведеться платити (відео)

В Україні новий податок на продаж автомобілів може збільшити вартість авто на вторинному ринку на 5%. Про це розповів у ефірі ObozTV екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, передають Патріоти України.

Як пояснив колишній чиновник, уряд і парламент хочуть збільшити доходи державного бюджету й оподаткувати тих фізичних осіб, які заробляють на перепродажі автомобілів.

"Раніше діяли дві ставки – нульовий податок, якщо людина продає один автомобіль на рік, 5% – якщо людина продає другий автомобіль на рік. А ті, хто продають третій і більше автомобіль – вочевидь, що для людей це професійна діяльність. Такі операції будуть обкладатися податком 18% від оціночної вартості автомобіля", – розповів Кава.

За його словами, нововведення відкоригує український авторинок: "Ті, хто професійно займаються перепродажем автомобілів, будуть змушені виходити з тіні й, по суті, легалізуватися як посередники". "Це може призвести до збільшення вартості автомобілів на вторинному ринку, але я не очікую, що це буде велике збільшення – не більше, ніж на 5%", – додав колишній заступник міністра.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...