В Україні шаленими темпами зростає будівництво

Лібералізація законодавства з одного боку та ріст державних інвестицій в стратегічну галузь дали разом призвели до ефекту "стрибка"

Протягом січня-квітня обсяги будівельних робіт в Україні становив 38,566 млрд грн та зріс на 28,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Мінрегіонбуду.

Половину обсягу будівельних робіт склало будівництво інженерних споруд (промислових споруд, магістральних та місцевих трубопроводів, комунікацій та ліній електропередач, вулиць, доріг, мостів тощо).

Лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали Дніпропетровська, Харківська, Одеська області та м. Київ – 5 млрд, 4 млрд, 3 млрд та 9 млрд грн відповідно.

Довелося звітувати крім наміру реформ й про майбутнє Приватбанку: Зеленський зустрівся з делегацією МВФ

субота, 21 вересень 2019, 9:03

Українській економіці не обійтись без нового кредиту МВФ, хоча особисто Коломойського задовольнить і дефолт держави, аби отримати "своє". Президент України Володимир Зеленський зустрівся із заступником директора Європейського департаменту Міжнародного ...

"Голуб миру": Голова МЗС Зеленського хоче, щоб Україна постачала товари в «ЛДНР»

субота, 21 вересень 2019, 8:38

Економічну блокаду Пристайко вважає контрпродуктивною. Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко виступив з ініціативою повернути на полиці магазинів «ЛДНР» українську продукцію. Про це міністр заявив в інтерв’ю “Європейській правді”, зазначают...