В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та платять податки, передають Патріоти України.

Саме ця кількість українців наразі тягне на собі 22-23 млн інших громадян – завдяки їхнім податкам держава утримує пенсіонерів, дітей, учнів, безробітних, утриманців, тих самих працівників бюджетної сфери тощо. Про це повідомляє Український інститут майбутнього.

У дослідженні інституту, зокрема, вказується, що в Україні вже сильно впав коефіцієнт фертильності (кількості дітей на родину), необхідний для росту населення – він менше ніж 1, тоді як повинен був би перевищувати 2. Окрім того, наразі 8,6 млн громадян України не повернулися додому після того, як виїхали з краи з 24 лютого 2022 року.

Якщо нічого не зміниться, то вже через кілька років в Україні буде нікому створювати ВВП. А пенсіонерів стане як мінімум вдвічі більше, аніж тих, хто працює, підбили підсумки в Інституті.

"Практично мізер": Українцям розповіли про запаси вугілля і газу на опалювальний сезон

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:56

Наближається холодна пора року і російські окупанти можуть значно збільшити кількість обстрілів критичної інфраструктури, щоб залишити мирне населення без тепла та електрики. Голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко в інтерв'ю д...

Чи оплатять працівникові лікарняний, якщо на підприємстві введено неповний робочий тиждень: У ПФУ дали відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:30

Оплата листків непрацездатності (лікарняних), які мають право видавати як лікарі у закладах, так і медики-ФОПи, оплачується навіть тоді, якщо на підприємстві запроваджено неповний робочий тиждень, передають Патріоти України. «Робота на умовах неповног...