
На Донбасі почала діяти раніше обіцяна жителям субсидія на електрообігрів житла. Як розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу «Дім», субсидія складає 1500−1700 гривень, зазначають Патріоти України.
«Донецька область вже користується цією програмою, Луганська — менше, але працюватимемо з держадміністраціями», — пообіцяла міністр.
Спеціальна субсидія стосується жителів населених пунктів на лінії розмежування, які внаслідок бойових дій залишилися без газу та без тепла у будинках, а тому змушені грітися електроприладами. Коли стояли морози та обігрівачі працювали постійно, мешканці отримували рахунки за світло на більш ніж 6000 грн.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....