В Україні стала доступною спецсубсидія на електрообігрів: Експерти розповіли, хто може нею скористатися

На Донбасі почала діяти раніше обіцяна жителям субсидія на електрообігрів житла. Як розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу «Дім», субсидія складає 1500−1700 гривень, зазначають Патріоти України.

«Донецька область вже користується цією програмою, Луганська — менше, але працюватимемо з держадміністраціями», — пообіцяла міністр.

Спеціальна субсидія стосується жителів населених пунктів на лінії розмежування, які внаслідок бойових дій залишилися без газу та без тепла у будинках, а тому змушені грітися електроприладами. Коли стояли морози та обігрівачі працювали постійно, мешканці отримували рахунки за світло на більш ніж 6000 грн.

Закрутять гайки! Бізнесу в Украіні повертають не лише колишні податки, але й усі штрафи

неділя, 29 січень 2023, 6:48

Бізнесу повернуть довоєнну систему оподаткування. Платити податки за спрощеною схемою підприємці не зможуть. Натомість повертають штрафи, пов'язані з ігноруванням РРО. Кабмін рішуче налаштований повернути колишні податки і штрафи вже з 1 липня цього ро...

У пенсіонерів, які мають борги за комуналку, забиратимуть частину пенсії: Що треба знати

неділя, 29 січень 2023, 6:28

У літніх громадян, які мають борги за комуналку, забиратимуть частину пенсії. Щомісяця у них вираховуватимуть п'яту частину виплати - доти, доки всі борги не будуть погашені, передають Патріоти України. Однак у деяких випадках боржники можуть втратити ...