
В Києві зафіксовано черговий технічний збій, який ускладнив розрахунки за проїзд в транспорті. Як повідомляють в Київській міській державній адміністрації, тимчасово недоступна безконтактна оплата проїзду на турнікетах метро. Причина — технічний збій у «Ощадбанка», фахівці якого наразі працюють над усуненням несправності, передають Патріоти України.
Сплатити за проїзд можна:
Про відновлення можливості оплати проїзду безконтактною банківською картою киянам та гостям столиці обіцяють повідомити додатково.
Тим часом в українських тг-каналах повідомляють про збої й в інших системах. Так, йдеться про неможливість поповнення банківських карток, про те, що не працюють платіжни системи, є збої в роботі «Нової пошти» та «Дії», неможливо розплачуватися картками різних банків, не працюють Apple Pay и Google Pay.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...