В Україні стрімко відроджується річкова транспортна галузь

Як відомо, річкові перевезення - найдешевший спосіп доправки вантажів між пунктами поєднаними однією водною системою, при наявності гарного форватеру і сучасних судноплавних засобів.

Тривала криза 1990-х та хижатський грабунок наближених до влади призвели до того, що Україна, котра колись мала один з найпотужніших морських та річкових флотів світу майже все втратила. Ситуація мало покращилась протягом 2000-х. Однак все міняється. Не зважаючи на російську агресію реформи, повільні та не досконалі, дають свій ефект.

Протягом січня-травня річкою Дніпро було перевезено майже 3,2 млн тонн, що на 1,3 млн тонн, або на 68% більше за аналогічний період 2018-го року, повідомляють Патріоти України з посиланням на АМПУ.

Левову частку перевезень становлять зернові та будівельні вантажі. Обсяги їх перевезень зросли, відповідно, у 2,2 та 1,4 раза. Перевезення Дніпром зернових складають майже половину від загального обсягу вантажів (1,5 млн тонн).

Протягом зазначеного періоду Дніпром було здійснено 3235 рейсів, що на 2% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Шок для ринку: Долар продовжує падіння до гривні

субота, 21 вересень 2019, 11:07

Ринкові фактори для зміцнення гривні вичерпано, однак потужні гравці все ще грають на пониження, готуючи неминучу хвилю протилежного напрямку. От тільки втрати держбюджету від мита, а також від'ємного сальдо торгового балансу ніхто не повернить. В Укра...

Довелося звітувати, крім наміру реформ, й про майбутнє "ПриватБанку": Зеленський зустрівся з делегацією МВФ

субота, 21 вересень 2019, 9:03

Українській економіці не обійтись без нового кредиту МВФ, хоча особисто Коломойського задовольнить і дефолт держави, аби отримати "своє". Президент України Володимир Зеленський зустрівся із заступником директора Європейського департаменту Міжнародного ...