В Україні створили одноразовий розвідувальний мініатюрний БПЛА (фото)

Для застосування БПЛА "Полоз" потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки.

Зброярі з приватної компанії Armorum Solutions розробили прототип одноразового розвідувального мініатюрного безпілотного літального апарата (БПЛА) Полоз у вигляді боєприпасів для підствольного гранатомета ГП-25. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

Зазначається, що для застосування БПЛА Полоз потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.

Очевидні переваги Полозу - невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.

Наразі компанія продовжує розвивати проєкт - у перспективі БПЛА Полоз-2 зі значно більш розширеними бойовими можливостями. Зокрема:

- оснащення БПЛА тепловізором, створення плануючого БПЛА,
- Вивчення можливості застосування БПЛА Полоз, як БПЛА-камікадзе,
- Розробка можливостей пуску БПЛА Полоз з індивідуального контейнеру , інших типів озброєння (наприклад мінометів),
- Скидання з БПЛА для детальної розвідки цілей прикритих потужною ППО.

Варто додати, що численні проекти Armorum Solutions можна було побачити під час Міжнародної виставки Зброя та Безпека-2019, що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р.

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...

Миколаївські корабели спустили на воду десантний катер (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:15

Десантний катер "Сватове" призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. 20 лютого ц.р. державне підприємство "Миколаївській суднобудівний завод", яке входить до складу Державн...