В Україні створили одноразовий розвідувальний мініатюрний БПЛА (фото)

Для застосування БПЛА "Полоз" потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки.

Зброярі з приватної компанії Armorum Solutions розробили прототип одноразового розвідувального мініатюрного безпілотного літального апарата (БПЛА) Полоз у вигляді боєприпасів для підствольного гранатомета ГП-25. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на АрміяInform.

Зазначається, що для застосування БПЛА Полоз потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.

Очевидні переваги Полозу - невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.

Наразі компанія продовжує розвивати проєкт - у перспективі БПЛА Полоз-2 зі значно більш розширеними бойовими можливостями. Зокрема:

- оснащення БПЛА тепловізором, створення плануючого БПЛА,
- Вивчення можливості застосування БПЛА Полоз, як БПЛА-камікадзе,
- Розробка можливостей пуску БПЛА Полоз з індивідуального контейнеру , інших типів озброєння (наприклад мінометів),
- Скидання з БПЛА для детальної розвідки цілей прикритих потужною ППО.

Варто додати, що численні проекти Armorum Solutions можна було побачити під час Міжнародної виставки Зброя та Безпека-2019, що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р.

Знімати готівку без банкоматів: Українцям готують важливе нововведення

понеділок, 18 листопад 2019, 11:57

Українцям можуть дозволити знімати готівку у касах магазинів чи кафе. Відповідну пропозицію Нацбанк виніс на обговорення громадськості, передають Патріоти України. Таким чином, регулятор може дозволити громадянам отримувати готівку з кас підприємств т...

Удар "нижче пояса": Чи чекати нищівного обвалу долара, - експерти

понеділок, 18 листопад 2019, 8:30

Перша половина листопада виявилася в цілому успішною для гривні на валютному ринку. За період з 1 до 15 листопада долар на міжбанку впав майже на 55 копійок - з 24,68/24,72 до 24,135/24,165 гривень. Обмінники знизили курс продажу готівкового долара з б...