Зазначається, що для застосування БПЛА Полоз потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.
Очевидні переваги Полозу - невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.
Наразі компанія продовжує розвивати проєкт - у перспективі БПЛА Полоз-2 зі значно більш розширеними бойовими можливостями. Зокрема:
- оснащення БПЛА тепловізором, створення плануючого БПЛА,
- Вивчення можливості застосування БПЛА Полоз, як БПЛА-камікадзе,
- Розробка можливостей пуску БПЛА Полоз з індивідуального контейнеру , інших типів озброєння (наприклад мінометів),
- Скидання з БПЛА для детальної розвідки цілей прикритих потужною ППО.
Варто додати, що численні проекти Armorum Solutions можна було побачити під час Міжнародної виставки Зброя та Безпека-2019, що проходила у Києві з 8 по 11 жовтня ц.р.
Державна податкова служба у Київській області пояснила, як змінити групу ФОП або перейти зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему, передають Патріоти України. Змінити групу платника єдиного податку можна 1 раз на квартал, але мають бути д...
Всупереч сповільненню інфляції ціни в Україні продовжують зростати, тому уряд вирішив надавати громадянам з низьким рівнем доходу базову соціальну допомогу. Це передбачено Порядком реалізації експериментального проєкту щодо надання базової соціальної д...