В Україні у липні перерахують частину пенсій: Стало відомо, кому додадуть 1000 грн

В Україні з 1 липня перерахують пенсії тим, хто вийшов на заслужений відпочинок за спеціальними законами. Йдеться про журналістів, чиновників, науковців тощо. При цьому зараз ці спеціальні закони вже не діють, наприклад, журналісти виходять на пенсію за загальними правилами. Проте ті, хто встиг вийти на пенсію за старими правилами, наразі не проходить підвищення разом із усіма пенсіонерами, передають Патріоти України.

Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. У березні відбулася індексація більшості пенсій (на 19,7%). А у липні перерахують пенсії тим, хто вийшов на пенсію за особливими правилами. Розмір збільшення для кожного українця буде індивідуальним. Комусь пенсії можуть підвищити на 100 грн., іншим – 1000 грн.

Наприклад, якщо зараз розмір вашої пенсії без урахування надбавок становить 5076 грн., то після липневого підвищення її мають збільшити на 1000 грн. Тобто розмір виплати становитиме 6076 грн. Важливо при цьому відзначити, що на пенсію ви мали вийти за спеціальним законом.

Перерахунок пенсій передбачено чинним законодавством. Зазначимо, всього в Україні близько 11 млн. пенсіонерів. Більшість українців вийшли на пенсію за загальними правилами. Проте є й ті українці, які мають право виходити на пенсію раніше (на вислугу років). Особливою під час призначення пенсій вважаються судді. Розмір їхньої пенсії у 20 разів вищий, ніж у інших пенсіонерів. Крім того, вони отримують пенсію не за загальною формулою, а можуть отримувати відсоток від зарплати судді, що діє.

Україна та Польща зустрінуться у Варшаві через блокаду кордону: Туск назвав дату

четвер, 22 лютий 2024, 15:30

Україна та Польща зустрінуться у Варшаві для вирішення питання щодо блокади кордону, яка вже триває майже два тижні. Зустріч пройде 28 лютого, передають Патріоти України з посиланням на заяву прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска, пише Polskieradio24....

"Не пропустили жодної вантажівки": Поляки посилили блокування кордону, українські водії вишикувалися у величезні черги

четвер, 22 лютий 2024, 10:44

Польські активісти заблокували шість напрямків на кордоні з Україною, у чергах стоять 2450 вантажівок. Найбільші черги навпроти КПП "Краківець", "Рава-Руська" та "Шегині", передають Патріоти України. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Державної ...