До 1 жовтня енергокомпанії разом з органами місцевої влади розробили графіки відключення струму. Деякі опублікували ці графіки ще минулого місяця, інші лише недавно. Наприклад, свої графіки показала компанія ДТЕК (вони стосуються Києва та області, а також Одеської та Дніпропетровської областей), передають Патріоти України.
"Графіки відключень розміщені на сайтах постійно, цілий рік. Однак вони не застосовуються", – пояснили в компанії. Тобто графіки застосовуватимуть лише в тому разі, якщо буде така потреба. А необхідність може виникнути з двох причин:
Імовірність обстрілу – головний ризик для енергосистеми. Затишшя останніх кількох тижнів може бути лише підготовкою. У Британській розвідці вже заявили, що росіяни лише накопичують ракети, щоб завдати напередодні опалювального сезону удару по критичній інфраструктурі.
Як і минулого року, мабуть, росіяни спробують залишити українців без тепла та струму. На цей випадок і розроблено графіки відключення. Наприклад, у Київській області графік має такий вигляд: дві години без електроенергії, чотири години можливих відключень та дві години з електроенергією.
Більш складна ситуація очікується в Києві. Енергетики припускають, що тривалість гарантованих відключень становитиме чотири години, протягом трьох годин – період можливих відключень. І лише дві години – гарантований період зі світлом.
У Дніпрі можливий графік чотири на вісім. Тобто мешканці Дніпра, мабуть, будуть чотири години з електроенергією і стільки ж – без неї.
На Одещині графік такий: три години з відключеннями, три години з можливими відключеннями та три години з електроенергією. Таким чином, найскладніша ситуація – у столиці. Тут є проблема з доставкою та розподілом електроенергії. Водночас у столиці через велику кількість стратегічних об'єктів також найнадійніша система ППО.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...