В Україні визначили, хто отримуватиме світло в першу чергу - сформувано чотири групи споживачів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення міністру енергетики розробити та подати на розгляд уряду чіткі пріоритети включення електропостачання, передають Патріоти України.

За словами прем'єра, протягом всієї зими українці житимуть в умовах обмеженого споживання електроенергії. Однак держава та уряд мають систематизувати процес того, хто насамперед отримуватиме електроенергію.

Так, перший пріоритет - це критична інфраструктура, зокрема об’єкти водо-, теплопостачання та лікарні. Другий пріоритет - це об’єкти військово-промислового комплексу, що працюють на оборону країни. Принцип "все для фронту" залишається абсолютно незмінним.

Третій пріоритет - це бізнес, який виготовляє критично важливі товари та продукти, як хлібопекарні та молокозаводи.

Четвертий пріоритет - житловий сектор. За словами Шмигаля, лише після включення цих чотирьох груп електроенергія має постачатись на інші об’єкти. Він вважає це справедливим підходом, який дозволить Україні вистояти взимку.

Тариф на газ та електроенергію з 1 липня: Ось скільки коштуватимуть кВт*год та куб.м

субота, 27 червень 2026, 9:53

З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...

Готові платити до 80 тис. грн: Чому роботодавці в Україні "полюють" на людей з інвалідністю

субота, 27 червень 2026, 9:44

В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...