
В Україні з 1 лютого остаточно скасують можливість безготівкової оплати комунальних послуг за рахунок субсидії. Про це повідомляє портал Суспільне з посиланням на заступника керівника главку Пенсійного фонду в Житомирській області Світлану Антонюк, передають Патріоти України.
Вона каже, що якщо субсидіант вже відкрив рахунок в Ощадбанку, то кошти будуть надходити безпосередньо на його карту. Крім того, залишився також отримувати виплати за допомогою "Укрпошти".
"Якщо людина не відкрила рахунок у банку або не подала інформацію про те, куди потрібно перераховувати ці виплати, гроші будуть надходити в Ощадбанк. Потрібно буде підійти в Ощадбанк і отримати ці гроші, а після цього відкрити особистий рахунок в цьому або іншому банку – для подальшої можливості перерахування грошей", – розповідає Антонюк.
Крім того, каже вона, ті українці, які вже оформили субсидії, змін не відчують. Фактично з 1 лютого рішенням скасовується можливість безготівкового розрахунку (адже раніше гроші відразу йшли на рахунки комунальних компаній).
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...