В Україні з 1 жовтня подорожчає комуналка: Скільки будемо платити за електрику і воду

В Україні з 1 жовтня 2020 року злетить вартість комунальних послуг. Це пов'язано з тим, що згідно з меморандумом України з МВФ, з 1 жовтня в нашій країні мають зрости тарифи на комунальні послуги. Так, електроенергія для населення подорожчає майже в два рази, а холодна вода на 22%, передають Патріоти України.

"Вже з першого жовтня повинна піднятися і ціна на перші 100 кВт/год електроенергії для населення. Вона була незмінною з 2017 року. Практично в два рази – з 0,9 грн до 1,68 грн. Такі плани були оприлюднені ще в презентації Меморандуму про скорочення "зеленого" тарифу", – сказано в повідомленні.

Ціна на перші 100 кВт/год електроенергії підніметься майже в 2 рази - з 0,9 грн до 1,68 грн. Також слід очікувати і підвищення вартості послуг на холодну воду, вона підніметься на 22%. Причиною подорожчання тарифів називають зростання зарплати працівників і підвищення вартість витратних матеріалів. До 1 жовтня тарифи повинні бути погоджені з місцевою владою.

20 грн тоді і зараз: У мережі пригадали, що можна було купити за "двадцятку" в 1996 році (інфографіка)

субота, 24 жовтень 2020, 17:17

Вартість української валюти істотно знизилася. Про це говорить і те, що багато купюр вже поступово заміщуються монетами, передають Патріоти України. Гривнева монета, випущена у 2019 році, більше нагадує стару копійчану монету, виведену з обігу раніше. ...

Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 16:47

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...