
Після переходу регіональної газорозподільчої компанії (облгазу) в управління компанії НАК "Нафтогаз України" споживачі мають по-новому платити за розподіл газу. Про це в коментарі УНІАН повідомили у департаменті комунікацій ТОВ "Газорозподільні мережі України", передають Патріоти України.
Зазначається, що наразі в управління «дочки» «Нафтогазу» вже перейшли «Харківміськгаз», «Харківгаз, «Криворіжгаз», «Дніпрогаз», а також Кропивницька філія «Газмережі». У майбутньому майже всі облгази групи у більшості регіонів мають так само отримати нового управлінця.
Крім того, споживачі мають звернути увагу, що при переході облгазу до філії «Нафтогазу» змінюються реквізити для оплати послуг з розподілу.
«У зв’язку зі зміною оператора з газорозподілу змінюється лише розрахунковий рахунок. Коректні реквізити оприлюднюються на сайтах і в соціальних мережах підприємств в регіонах, а платформи для прийому оплати автоматично оновлюються у зв’язку з розширенням ліцензійної діяльності. При цьому, особові рахунки клієнтів залишаються ті ж самі», — розказали в компанії.
Прийом показань газових лічильників «Нафтогазом» здійснюється із 1 по 5 число щомісяця через сервіси my.gas.ua. Оплата за послуги приймається у касах банків, відділеннях Укрпошти, онлайн-майданчиках Приват24 і Ощад24/7, терміналах EasyPay.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...