В Україні за розподіл газу споживачам потрібно платити по-новому: Що важливо знати

Після переходу регіональної газорозподільчої компанії (облгазу) в управління компанії НАК "Нафтогаз України" споживачі мають по-новому платити за розподіл газу. Про це в коментарі УНІАН повідомили у департаменті комунікацій ТОВ "Газорозподільні мережі України", передають Патріоти України.

Зазначається, що наразі в управління «дочки» «Нафтогазу» вже перейшли «Харківміськгаз», «Харківгаз, «Криворіжгаз», «Дніпрогаз», а також Кропивницька філія «Газмережі». У майбутньому майже всі облгази групи у більшості регіонів мають так само отримати нового управлінця.

Крім того, споживачі мають звернути увагу, що при переході облгазу до філії «Нафтогазу» змінюються реквізити для оплати послуг з розподілу.

«У зв’язку зі зміною оператора з газорозподілу змінюється лише розрахунковий рахунок. Коректні реквізити оприлюднюються на сайтах і в соціальних мережах підприємств в регіонах, а платформи для прийому оплати автоматично оновлюються у зв’язку з розширенням ліцензійної діяльності. При цьому, особові рахунки клієнтів залишаються ті ж самі», — розказали в компанії.

Прийом показань газових лічильників «Нафтогазом» здійснюється із 1 по 5 число щомісяця через сервіси my.gas.ua. Оплата за послуги приймається у касах банків, відділеннях Укрпошти, онлайн-майданчиках Приват24 і Ощад24/7, терміналах EasyPay.

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...

Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

середа, 27 вересень 2023, 11:30

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, ...