В Україні злетить курс долара, аналітик назвав вартість

В Україні курс долара в найближчий тиждень подорожчає з 28,24 до 28,3 грн/$. Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України.

"На тлі сформованих факторів, розглядаємо зміцнення гривні як ситуативну корекцію, і зберігаємо девальваційні очікування. Ймовірно, найближчим часом гривня стабілізується і почне слабшати до 28,3 гривень за долар, бо низькі ціни будуть залучати покупців", – прогнозує експерт.

На тлі цього Верховна Рада України ухвалила в першому читанні бюджет на 2021 рік з дефіцитом 6% ВВП. А Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України оцінило спад ВВП країни за підсумками дев'яти місяців 2020 року в 5,5%, скорочення показника за цей період очікувалося на рівні 6,5%. Крім того, міністерство зберегло прогноз падіння ВВП країни в 2020 році на 4,8%.

При цьому міністр фінансів України заявив, що МВФ може вимагати від країни достроково повернути кредити через рішення Конституційного суду про часткове скасування антикорупційної реформи.

Напередодні обсяг гривневих ОВДП "на руках" нерезидентів знизився на 100 млн грн і це обсяг, який в перспективі вийде на ринок з покупкою.

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...

Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...