В Україні злетить курс долара, аналітик назвав вартість

В Україні курс долара в найближчий тиждень подорожчає з 28,24 до 28,3 грн/$. Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України.

"На тлі сформованих факторів, розглядаємо зміцнення гривні як ситуативну корекцію, і зберігаємо девальваційні очікування. Ймовірно, найближчим часом гривня стабілізується і почне слабшати до 28,3 гривень за долар, бо низькі ціни будуть залучати покупців", – прогнозує експерт.

На тлі цього Верховна Рада України ухвалила в першому читанні бюджет на 2021 рік з дефіцитом 6% ВВП. А Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України оцінило спад ВВП країни за підсумками дев'яти місяців 2020 року в 5,5%, скорочення показника за цей період очікувалося на рівні 6,5%. Крім того, міністерство зберегло прогноз падіння ВВП країни в 2020 році на 4,8%.

При цьому міністр фінансів України заявив, що МВФ може вимагати від країни достроково повернути кредити через рішення Конституційного суду про часткове скасування антикорупційної реформи.

Напередодні обсяг гривневих ОВДП "на руках" нерезидентів знизився на 100 млн грн і це обсяг, який в перспективі вийде на ринок з покупкою.

Українцям пропонують погасити комунальні борги та погрожують не розпочати опалювальний сезон: Що робити

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:56

В Україні комунальні підприємства розіслали повідомлення, що у разі наявності заборгованості є ризик, що опалювальний сезон так і не розпочнеться. Для оплати пропонують підписати договір реструктуризації: він передбачає, що сім'ї будуть віддавати за ко...

Пенсії в Україні: Стало відомо, кому чекати підвищення з 1 жовтня

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:30

В Україні з 1 жовтня планується плановий перерахунок пенсій для осіб старше 70 років. Підвищення пенсійних виплат також торкнеться тих українців, які отримують «військову» пенсію по інвалідності та мінімальну, передають Патріоти України. Розмір мінімал...