В Україні змінили формулу розрахунку субсидій та сум пільг на оплату комуналки: Що важливо знати

Україні змінили формулу розрахунку субсидії та суми пільг на оплату комунальних послуг. Як повідомляє видання «На пенсії», за квітень виплатять 43% субсидії та 59% пільги, нарахованих у січні 2022 року, передають Патріоти України.

А з травня та на весь неопалювальний сезон виплачуватимуть 16% субсидії та 29% пільги, нарахованих у січні 2022 року. Зазначається, що зменшення виплат пов'язане із меншою сумою комунального рахунку (без опалення), та, ймовірно, з наслідками воєнного стану.

Ті, хто раніше не отримував субсидію, але зараз вона йому потрібна, може протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону звернутися за її призначенням. Головне — встигнути подати заяву та необхідні документи до закінчення неопалювального (опалювального) сезону.

Це стосується претендентів двох категорій:

  • Людей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • Власників житлових приміщень у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях та у Києві.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

о Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового ...

Стало відомо, коли АЗС в Україні скасують обмеження на кількість пального "в одні руки"

середа, 29 червень 2022, 6:20

Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України. Він зазначив, що у червні на ринок зайшло пон...