
Роботодавцям в Україні збільшили штрафи. Зокрема, нове покарання чекає на тих громадян, які порушуватимуть колективні договори. Відповідно до нового прийнятого законопроекту №7629, для роботодавців підвищили розміри кількох штрафів, а саме, передають Патріоти України.
Також у законі передбачається, що особи, які представляють роботодавця чи профспілку, та з вини яких скоєно порушення, будуть оштрафовані від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1 700 грн). Штраф не накладуть, якщо кількість працівників у роботодавця не перевищує 25 осіб.
Закон набуде чинності через шість місяців після скасування чи припинення воєнного стану. Державна податкова служба під час війни посилила перевірки підприємців, щоб вони не порушували трудове законодавство і не ухилялися від сплати податків, адже зараз країна особливо потребує надходжень до держбюджету, а отже будь-яке укриття доходів є правопорушенням з боку громадян
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...