В Україну зі страшною силою ринули нові автомобілі з Китаю, обставивши всіх інших постачальників

В Україну ринули нові автомобілі з Китаю - today.uaЗа даними Укравтопрому, із січня по вересень 2021 року в Україну ввезли 82 тис. нових автомобілів на 1,6 млрд доларів, що на 49% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Вперше лідером з імпорту нових машин до нашої країни став Китай, зазначають Патріоти України.

Зокрема, з січня по вересень 2021 року в Україну з Піднебесної ввезли 18 144 нових автомобілів.

З Японії за перші дев'ять місяців 2021 року в нашу країну ввезли 17 338 нових автомобілів - 2-е місце. На третьому місці Румунія – 8 371 новий автомобіль.

Крім того, з січня по вересень 2021 року в Україну ввезли близько 389 тисяч б/в автомобілів. Найбільше – з Німеччини (близько 98 тис), США (близько 59 тис) та Польщі (близько 38 тис).

Нагадаємо, останнім часом багато говорять про те, що в Україні виник дефіцит на нові автомобілі. Черга на деякі моделі розтягнулася на кілька місяців. Однак, як свідчить статистика, дефіцит не вплинув на продажі – вони збільшуються великими темпами.

В уряді зробили заяву про зникнення грошей з банківських карток: Як вберегти свої заощадження

субота, 1 квітень 2023, 12:28

Банківські картки українців можуть будь-якої хвилини стати здобиччю шахраїв. Останнім часом в Україні почастішали випадки зникнення грошей з банківських карток громадян, передають Патріоти України. Потрібно запам'ятати кілька простих правил і неухильно...

"Грошей не буде": Західні експерти та російські олігархи вже бачать руйнацію російської економіки

субота, 1 квітень 2023, 11:59

Перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну минулого року сприяли зростанню цін на нафту й газ, що принесло величезні прибутки москві, але ці дні минули, пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України. «Російська економіка вступає в...