В Україну зі страшною силою ринули нові автомобілі з Китаю, обставивши всіх інших постачальників

В Україну ринули нові автомобілі з Китаю - today.uaЗа даними Укравтопрому, із січня по вересень 2021 року в Україну ввезли 82 тис. нових автомобілів на 1,6 млрд доларів, що на 49% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Вперше лідером з імпорту нових машин до нашої країни став Китай, зазначають Патріоти України.

Зокрема, з січня по вересень 2021 року в Україну з Піднебесної ввезли 18 144 нових автомобілів.

З Японії за перші дев'ять місяців 2021 року в нашу країну ввезли 17 338 нових автомобілів - 2-е місце. На третьому місці Румунія – 8 371 новий автомобіль.

Крім того, з січня по вересень 2021 року в Україну ввезли близько 389 тисяч б/в автомобілів. Найбільше – з Німеччини (близько 98 тис), США (близько 59 тис) та Польщі (близько 38 тис).

Нагадаємо, останнім часом багато говорять про те, що в Україні виник дефіцит на нові автомобілі. Черга на деякі моделі розтягнулася на кілька місяців. Однак, як свідчить статистика, дефіцит не вплинув на продажі – вони збільшуються великими темпами.

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...