
В «Укренерго» попереджають, що ця зима може бути однією з найважчих за попередні три роки. Компанія готується до найгіршого сценарію. Про це в інтерв’ю «Суспільному» розповів виконувач обов’язків голови «Укренерго» Олексій Брехт, передають Патріоти України.
За його словами, найгірший сценарій — якщо росія продовжить масовані атаки по об’єктах генерації. У такому разі відключення світла можуть тривати до 8 годин.
Як додав Брехт, лише навесні через обстріли Україна втратила 9 ГВт генерувальної потужності, що дорівнює літньому споживанню електроенергії Нідерландами або нічному споживанню електроенергії Україною влітку.
Перед зимою Міністерство енергетики України домовилося про збільшення імпорту електричної енергії з країн ЄС із поточних 1,7 до 2,1 ГВт. Також Україна додатково матиме змогу розраховувати на гарантовані 250 МВт потужності перетоків з ЄС в режимі аварійної допомоги.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...