
В «Укренерго» попереджають, що ця зима може бути однією з найважчих за попередні три роки. Компанія готується до найгіршого сценарію. Про це в інтерв’ю «Суспільному» розповів виконувач обов’язків голови «Укренерго» Олексій Брехт, передають Патріоти України.
За його словами, найгірший сценарій — якщо росія продовжить масовані атаки по об’єктах генерації. У такому разі відключення світла можуть тривати до 8 годин.
Як додав Брехт, лише навесні через обстріли Україна втратила 9 ГВт генерувальної потужності, що дорівнює літньому споживанню електроенергії Нідерландами або нічному споживанню електроенергії Україною влітку.
Перед зимою Міністерство енергетики України домовилося про збільшення імпорту електричної енергії з країн ЄС із поточних 1,7 до 2,1 ГВт. Також Україна додатково матиме змогу розраховувати на гарантовані 250 МВт потужності перетоків з ЄС в режимі аварійної допомоги.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...